Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: n/a
kk: жоқ

en: Published
kk: Жарияланған

en: Code
kk: Коды

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Native name
kk: Туған атауы

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Direction
kk: Бағыт

en: <strong>@language_name</strong> (source)
kk: <strong>@language_name</strong> (қайнар)

en: add translation
kk: аударма қосу

en: Right to left
kk: Оңнан солға

en: Left to right
kk: Солдан оңға

en: Flag translations as outdated
kk: Аударманы ескі етіп белгілеу
