Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: n/a
lv: n/p

en: Published
lv: Publicēts

en: Code
lv: Kods

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Enabled languages
lv: Iespējotās valodas

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Native name
lv: Nosaukums lokālajā valodā

en: Global
lv: Globāls

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Direction
lv: Virziens

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lv: <strong>@language_name</strong> (avots)

en: add translation
lv: pievienot tulkojumu

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Right to left
lv: No lapās puses uz kreiso

en: Left to right
lv: No kreisās puses uz labo

en: Flag translations as outdated
lv: Atzīmēt tulkojumus kā novecojušus

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
lv: Pašlaik nav neviena izvēlnes saites. <a href="@link"> Pievienot saiti </a>
