Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Code
ne: कोड

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Native name
ne: मूल नाम

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: Direction
ne: दिशा

en: add translation
ne: अनुवाद थप्नुहोस
