Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Default
sv: Förvald

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Published
sv: Publicerad

en: Code
sv: Kod

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Enabled languages
sv: Aktiverade språk

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Translations
sv: Översättningar

en: Native name
sv: Lokalt namn

en: Global
sv: Globalt

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Direction
sv: Riktning

en: <strong>@language_name</strong> (source)
sv: <strong>@language_name</strong> (källa)

en: add translation
sv: lägg till översättning

en: Add link
sv: Lägg till länk

en: Right to left
sv: Höger till vänster

en: Left to right
sv: Vänster till höger

en: Flag translations as outdated
sv: Markera översättningar som föråldrad

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
sv: Just nu finns det inga menylänkar. <a href="@link">Lägg till länk</a>.

en: all languages
sv: alla språk

en: Needs to be updated
sv: Behöver uppdateras

en: Does not need to be updated
sv: Behöver inte uppdateras
