Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Default
ur: طے شدہ

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Code
ur: کوڈ

en: Native name
ur: مقامی نام

en: Direction
ur: سمت

en: Right to left
ur: دائیں سے بائیں

en: Left to right
ur: بائیں سے دائیں
