Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Code
af: Kode

en: Enabled languages
af: Geaktiveerde Tale

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Translations
af: Vertalings

en: Direction
af: Rigting

en: <strong>@language_name</strong> (source)
af: <strong>@language_name</strong> (bron)

en: add translation
af: voeg vertaling by

en: Right to left
af: Regs na links

en: Left to right
af: Links na regs
