Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: n/a
be: [няма]

en: Published
be: Апублікавана

en: Code
be: Код

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Enabled languages
be: Уключаныя мовы

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Translations
be: Пераклады

en: Native name
be: Роднае імя

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: Direction
be: Накірунак

en: <strong>@language_name</strong> (source)
be: <strong>@language_name</strong> (крыніца)

en: add translation
be: Дадаць пераклад

en: Add link
be: Дадаць спасылку

en: Right to left
be: Справа налева

en: Left to right
be: Злева направа

en: Flag translations as outdated
be: Пазначыць пераклад як састарэлы.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
be: Пакуль што тут няма аніводнага пункту меню. <a href="@link">Дадаць пункт меню</a>.

en: Translations of menu item %title
be: Пераклады элемента меню %title
