Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Enabled languages
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བའི་སྐད་རིགས

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Native name
bo: རང་སྐད་ཀྱི་མིང

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: <strong>@language_name</strong> (source)
bo: <strong>@language_name</strong> ༼ཡིག་སྒྱུར་ཁུངས༽

en: add translation
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཁ་སྣོན

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: Right to left
bo: གཡས་ནས་གཡོན

en: Left to right
bo: གཡོན་ནས་གཡས

en: Flag translations as outdated
bo: བསྒྱུར་ཡིག་དུས་ཡོལ་པའི་རྟགས་རྒྱག་པ

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
bo: མིག་སྔར་འདེམས་བྱང་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་མེད་པས། <a href="@link">སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན</a>
