Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: n/a
el: δ/υ

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Code
el: Κωδικός

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Enabled languages
el: Ενεργοποιημένες γλώσσες

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Native name
el: Εγγενές όνομα

en: Global
el: Καθολικό

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: <strong>@language_name</strong> (source)
el: <strong>@language_name</strong> (πηγή)

en: add translation
el: προσθέστε μετάφραση

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Right to left
el: Δεξιά προς αριστερά

en: Left to right
el: Αριστερά προς δεξιά

en: Flag translations as outdated
el: Μαρκάρετε τις μεταφράσεις ως ετεροχρονισμένες

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
el: Δεν υπάρχουν ακόμη στοιχεία μενού. <a href="@link">Προσθήκη στοιχείου</a>.

en: all languages
el: όλες οι γλώσσες

en: Needs to be updated
el: Χρειάζεται ενημέρωση

en: Does not need to be updated
el: Δε χρειάζεται ενημέρωση
