Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: n/a
et: puudub

en: Published
et: Avaldatud

en: Code
et: Kood

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Enabled languages
et: Lubatud keeled

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Translations
et: Tõlked

en: Native name
et: Omakeelne nimi

en: Global
et: Globaalne

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Direction
et: Suund

en: <strong>@language_name</strong> (source)
et: <strong>@language_name</strong> (allikas)

en: add translation
et: tõlke lisamine

en: Add link
et: Lisa link

en: Right to left
et: Paremalt vasakule

en: Left to right
et: Vasakult paremale

en: Flag translations as outdated
et: Märgi tõlked vananenuks

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
et: Menüülinke ei ole veel määratud. <a href="@link">Lisa uus menüülink</a>.

en: all languages
et: kõik keeled

en: Needs to be updated
et: On vaja uuendada

en: Does not need to be updated
et: Ei ole vaja uuendada
