Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: n/a
gl: n/d

en: Published
gl: Publicado

en: Code
gl: Código

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Enabled languages
gl: Lenguaxes activos

en: Not published
gl: Non publicado

en: Translations
gl: Traduccións

en: Native name
gl: Nome nativo

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Direction
gl: Dirección

en: <strong>@language_name</strong> (source)
gl: <strong>@language_name</strong> (fonte)

en: add translation
gl: engadir traducción

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: Right to left
gl: De dereita a esquerda

en: Left to right
gl: Esquerda a dereita

en: Flag translations as outdated
gl: Marcar as traduccións como atrasadas

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
gl: Aínda non hai enlaces de menú. <a href="@link">Engadir enlace</a>

en: all languages
gl: todos os idiomas
