Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: n/a
km: គ្មាន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Code
km: កូដ

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Enabled languages
km: ភាសា​ដែល​បាន​បើក

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Native name
km: ឈ្មោះ​ជា​ភាសា​ជាតិ

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Direction
km: ទិស

en: <strong>@language_name</strong> (source)
km: <strong>@language_name</strong> (ប្រភព)

en: add translation
km: បន្ថែម​ការបកប្រែ

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: Right to left
km: ពី​ស្តាំ​ទៅ​ឆ្វេង

en: Left to right
km: ពី​ឆ្វេង​ទៅ​ស្តាំ

en: Flag translations as outdated
km: ដាក់ទង់​ការ​បកប្រែ​ជា​ហួស​សម័យ

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
km: មិន​ទាន់​មាន​តំណ​ម៉ឺនុយ​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​តំណ</a> ។
