Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт
