Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Enabled languages
nl: Ingeschakelde talen

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Native name
nl: Naam in eigen taal

en: Global
nl: Algemeen

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Direction
nl: Richting

en: <strong>@language_name</strong> (source)
nl: <strong>@language_name</strong> (bron)

en: add translation
nl: vertaling toevoegen

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Right to left
nl: Rechts naar links

en: Left to right
nl: Links naar rechts

en: Flag translations as outdated
nl: Markeer vertalingen als verouderd

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
nl: Er zijn nog geen links voor dit menu. <a href="@link">Voeg een link toe</a>.

en: all languages
nl: alle talen

en: Translations of menu item %title
nl: Vertalingen van het menu-item %title

en: Needs to be updated
nl: Moet worden bijgewerkt

en: Does not need to be updated
nl: Hoeft niet te worden bijgewerkt
