Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
