Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Language
ps: ژبه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Add link
ps: تړونی زیاتول

en: Right to left
ps: ښي تر كيڼ

en: Left to right
ps: كيڼ تر ښي

en: all languages
ps: ټولې ژبې
