Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Language
se: Giella

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: add translation
se: lasit jorgaleami
