Language Hierarchy (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: n/a
sk: nie je

en: Published
sk: Zverejnené

en: Code
sk: Kód

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Enabled languages
sk: Povolené jazyky

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Translations
sk: Preklady

en: Native name
sk: Pôvodné meno

en: Global
sk: Globálny

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Direction
sk: Smer

en: <strong>@language_name</strong> (source)
sk: <strong>@language_name</strong> (zdroj)

en: add translation
sk: pridať preklad

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Right to left
sk: Sprava doľava

en: Left to right
sk: Zľava doprava

en: Flag translations as outdated
sk: Označiť preklady za neaktuálne

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
sk: Zatiaľ neexitujú žiadne odkazy v menu. <a href="@link">Pridať odkaz</a>.

en: all languages
sk: všetky jazyky
