Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Code
th: รหัส

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Native name
th: ชื่อเดิม

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์

en: Right to left
th: ขวาไปซ้าย

en: Left to right
th: ซ้ายไปขวา

en: Needs to be updated
th: ต้องปรับปรุง

en: Does not need to be updated
th: ไม่จำเป็นต้องปรับปรุง
