Language Hierarchy (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Code
ug: كود

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Enabled languages
ug: قاچىلانغان تىللار

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Native name
ug: ئۆزلۈك نامى

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش

en: Right to left
ug: ئوڭدىن سولغا

en: Left to right
ug: سولدىن ئوڭغا
