Language Switcher (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content selection mode
pl: Tryb wyboru zawartości

en: Language Switcher
pl: Przełącznik języków

en: Content selection
pl: Wybór zawartości

en: Determines which content to show depending on the current page language and the default language of the site.
pl: Określa, która treść ma być wyświetlana w zależności od aktualnego języka strony i domyślnego języka witryny.

en: Only current language.
pl: Tylko aktualny język.

en: All content. No language conditions apply.
pl: Cała zawartość. Język nie ma znaczenia.
