Language Switcher (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Content selection mode
hu: Tartalom kiválasztás módja

en: Content selection
hu: Tartalom kiválasztás

en: Determines which content to show depending on the current page language and the default language of the site.
hu: Megállapítja, hogy melyik tartalom jelenik meg attól függően, hogy mi az aktuális oldal nyelve és a webhely alapértelmezett nyelve.

en: Only current language.
hu: Csak a jelenlegi nyelv.

en: All content. No language conditions apply.
hu: Minden tartalom, nyelvi feltételek alkalmazása nélkül.
