Language Switcher (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Content selection mode
sk: Spôsob výberu obsahu

en: Content selection
sk: Výber obsahu

en: Determines which content to show depending on the current page language and the default language of the site.
sk: Určuje, aký obsah zobraziť v závislosti od aktuálneho jazyka stránky a predvoleného jazyka webu.

en: Only current language.
sk: Iba obsah v aktuálnom jazyku.

en: All content. No language conditions apply.
sk: Všetok obsah. Bez aplikovania jazykových podmienok.
