Language Switcher (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Multilingual
uk: Багатомовна

en: Content selection mode
uk: Режим вибору матеріалів

en: Content selection
uk: Вибір матеріалів

en: Determines which content to show depending on the current page language and the default language of the site.
uk: Визначає, який матеріал відображається в залежності від мови теперішньої сторінки і базової мови сайту

en: Only current language.
uk: Тільки теперішня мова

en: All content. No language conditions apply.
uk: Всі матеріали. Без залежності від мови.
