Language Switcher (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Content selection mode
fr: Mode de sélection du contenu

en: Content selection
fr: Sélection de contenu

en: Determines which content to show depending on the current page language and the default language of the site.
fr: Détermine le contenu à montrer en fonction de la langue de la page courante et la langue par défaut du site.

en: Only current language.
fr: Seulement la langue actuelle.

en: All content. No language conditions apply.
fr: Tout le contenu. Aucune condition de langue ne s'applique.
