Language Switcher (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Content selection mode
ja: コンテンツ選択モード

en: Content selection
ja: コンテンツ選択

en: Determines which content to show depending on the current page language and the default language of the site.
ja: 現在のページの言語とサイトのデフォルト言語によって表示されるコンテンツはどれかを決定します。

en: Only current language.
ja: 現在の言語のみ

en: All content. No language conditions apply.
ja: すべてのコンテンツ。言語の条件は適用されません。
