Language assignment (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Операции

en: Username
bg: Потребителско име

en: Language
bg: Език

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: never
bg: никога

en: Update options
bg: Опции за обновяване

en: Roles
bg: Роли

en: Last access
bg: Последен достъп

en: blocked
bg: блокиран

en: active
bg: активен

en: Operation
bg: Действие

en: Member for
bg: Член от

en: @time ago
bg: преди @time

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален
