Language Assignment (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Language
bn: ভাষা

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: never
bn: কখনোই নয়

en: active
bn: সক্রিয়

en: @time ago
bn: @time সময় আগে
