Language Assignment (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Language
fi: Kieli

en: edit
fi: muokkaa

en: Update
fi: Päivitä

en: never
fi: ei koskaan

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: blocked
fi: suljettu

en: active
fi: aktiivinen

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Member for
fi: Käyttäjä jo

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Multilanguage
fi: Monikielinen

en: No people available.
fi: Ei saatavilla olevia ihmisiä.
