Language assignment (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Language
is: Mál

en: edit
is: broyt

en: Update
is: Dagfør

en: never
is: ongantíð

en: Update options
is: Dagføringarmøguleikar

en: Roles
is: Leiklutir

en: Last access
is: Seinasta atgongd

en: blocked
is: sperraður

en: active
is: virkin

en: Operation
is: Gerð

en: Member for
is: Limur í

en: @time ago
is: @time síðani

en: Create new account
is: Stovna nýggja kontu

en: Language neutral
is: Mál neutralt
