Language assignment (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: Update options
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Member for
kn: ಸದಸ್ಯರು

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: Set language
kn: ಭಾಷೆಯನ್ನು ಹೊಂದಿಸು
