Language Assignment (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်
