Language assignment (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Language
ne: भाषा

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस

en: never
ne: कदापि हैन

en: Update options
ne: अद्यावधिक गर्ने विकल्पहरू

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: active
ne: सक्रिय

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: @time ago
ne: @time अघि

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुस

en: Language neutral
ne: भाषा निरपेक्ष
