Language assignment (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operaţii

en: Username
ro: Numele de utilizator

en: Language
ro: Limba

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: never
ro: niciodată

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Roles
ro: Roluri

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: blocked
ro: blocat

en: active
ro: activ

en: Operation
ro: Operație

en: Member for
ro: Membru înregistrat de

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Create new account
ro: Crează un cont nou

en: Language neutral
ro: Limbă neutră
