Language Assignment (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Language
sk: Jazyk

en: edit
sk: upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: never
sk: nikdy

en: Update options
sk: Nastavenie aktualizácie

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: blocked
sk: blokovaný

en: active
sk: aktívny

en: Operation
sk: Operácia

en: Member for
sk: Členom už

en: @time ago
sk: pred @time

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Multilanguage
sk: Viacjazyčnosť

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni ľudia.
