Language assignment (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Language
sr: Језик

en: edit
sr: измени

en: never
sr: никада

en: @time ago
sr: Пре @time
