Language Assignment (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Language
tr: Dil

en: edit
tr: düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: never
tr: asla

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Roles
tr: Roller

en: Last access
tr: Son erişim

en: blocked
tr: engellenmiş

en: active
tr: etkin

en: Operation
tr: İşlem

en: Member for
tr: Üyelik süresi

en: @time ago
tr: @time önce

en: Create new account
tr: Yeni hesap yarat

en: Language neutral
tr: Orjinal dili

en: No people available.
tr: Hiç kimse mevcut değil.
