Language Assignment (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: العمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Language
ar: اللغة

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: حَدِّث

en: never
ar: أبدا

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Roles
ar: الأدوار

en: Last access
ar: آخر وصول

en: blocked
ar: ممنوع

en: active
ar: نشط

en: Operation
ar: عملية

en: Member for
ar: مسجل بالموقع منذ

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Create new account
ar: أنشئ حسابا جديدا

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: No people available.
ar: لا يوجد أي شخص.
