Language assignment (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Language
cs: Jazyk

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: never
cs: nikdy

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Roles
cs: Role

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: blocked
cs: blokován

en: active
cs: aktivní

en: Operation
cs: Operace

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Multilanguage
cs: Vícejazyčný

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.
