Language Assignment (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Language
da: Sprog

en: edit
da: redigér

en: Update
da: Opdatér

en: never
da: aldrig

en: Update options
da: Opdatering

en: Roles
da: Roller

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: blocked
da: blokeret

en: active
da: aktiv

en: Operation
da: Handling

en: Member for
da: Medlem i

en: @time ago
da: @time siden

en: Create new account
da: Opret konto

en: Language neutral
da: Sprogneutral

en: Multilanguage
da: Sprog

en: Set language
da: Angiv sprog

en: No people available.
da: Ingen personer til rådighed.
