Language assignment (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Language
eo: Lingvo

en: edit
eo: redakti

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: never
eo: neniam

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Roles
eo: Roloj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: blocked
eo: forbarita

en: active
eo: aktiva

en: Operation
eo: Operacio

en: Member for
eo: Membro dum

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala
