Language Assignment (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Language
et: Keel

en: edit
et: muuda

en: Update
et: Uuenda

en: never
et: mitte kunagi

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Roles
et: Rollid

en: Last access
et: Viimane külastus

en: blocked
et: blokeeritud

en: active
et: aktiivne

en: Operation
et: Operatsioon

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Create new account
et: Registreeru

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Multilanguage
et: Mitmekeelsus

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.
