Language Assignment (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Language
fa: زبان

en: edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: بروز رسانی

en: never
fa: هرگز

en: Update options
fa: گزینه های بروز رسانی

en: Roles
fa: نقش ها

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: blocked
fa: منع شده

en: active
fa: فعال

en: Operation
fa: عملکرد

en: @time ago
fa: @time پیش

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Language neutral
fa: زبان بی طرف
