Language Assignment (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Status
fr: Statut

en: Operations
fr: Opérations

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Language
fr: Langue

en: edit
fr: modifier

en: Update
fr: Mettre à jour

en: never
fr: jamais

en: Update options
fr: Options de mise à jour

en: Roles
fr: Rôles

en: Last access
fr: Dernier accès

en: blocked
fr: bloqué

en: active
fr: actif

en: Operation
fr: Opération

en: Member for
fr: Membre depuis

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Create new account
fr: Créer un nouveau compte

en: Language neutral
fr: Indépendant de la langue

en: Multilanguage
fr: Multilingue

en: No people available.
fr: Aucune personne disponible.
