Language Assignment (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Operation
gu: કાર્યો
