Language Assignment (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Language
lt: Kalba

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: never
lt: niekada

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Roles
lt: Rolės

en: Last access
lt: Naudojosi

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Member for
lt: Narys jau

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Create new account
lt: Registracija

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Multilanguage
lt: Daugiakalbystė

en: No people available.
lt: Nėra žmonių
