Language assignment (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്
