Language assignment (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pl: Czynności

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Language
pl: Język

en: edit
pl: edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: never
pl: nigdy

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Roles
pl: Rangi

en: Last access
pl: Ostatnio

en: blocked
pl: zablokowany

en: active
pl: aktywny

en: Operation
pl: Czynność

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: @time ago
pl: @time temu

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Multilanguage
pl: Wielojęzyczne

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.
