Language Assignment (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Language
sv: Språk

en: edit
sv: redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: never
sv: aldrig

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: Roles
sv: Roller

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: blocked
sv: spärrad

en: active
sv: aktiv

en: Operation
sv: Funktion

en: Member for
sv: Medlem i

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Multilanguage
sv: Fler språk

en: No people available.
sv: Inga personer tillgängliga.
