Language assignment (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้

en: Language
th: ภาษา

en: edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: never
th: ไม่เคย

en: Update options
th: ตัวเลือกในการปรับปรุง

en: Roles
th: ระดับผู้ใช้

en: Last access
th: เข้าชมล่าสุด

en: blocked
th: ถูกบล็อค

en: active
th: ใช้งาน

en: Operation
th: การดำเนินการ

en: Member for
th: เป็นสมาชิกมาแล้ว

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา
